
Zaterdag 25 oktober was niet voor watjes: koude, wind en regen maakten het een echte herfsteditie van het cluster toernooi bij HMKC. Maar dat kon onze Sikopi U9-spelers niet deren — met veel enthousiasme en teamspirit trokken ze het veld op voor een voormiddag vol korfbalplezier, strijdlust en… warme chocomelk!
Sterke start in de regen
De openingswedstrijd zette meteen de toon. Sikopi 2 begon scherp tegen HMKC en won met 3–1 dankzij een trefzekere Brianna, die haar ploeg met knappe acties op voorsprong bracht. Ondanks de gure wind bleef het enthousiasme groot: een perfecte start van de dag!
Debuut en doorzettingsvermogen
In de derde match maakte Ellis haar debuut tegen ASKC. Ondanks het gure weer bleef het team goed combineren. Otto zorgde voor de gelijkmaker en zo eindigde de wedstrijd op 1–1. Een mooi begin voor Ellis en knap samenspel van de ploeg.
Doelpuntenwarmte bij Sikopi 2
De koude werd al snel vergeten toen de doelpuntenmachine van Sikopi 2 begon te draaien. Tegen ASKC 1 werd het maar liefst 9–1!
Luca, Brianna, Jana en Lucas scoorden erop los, met Luca als uitblinker in de afwerking. Even later volgde nog een 6–1 winst tegen ASKC 2 — opnieuw met Luca in topvorm.
Even opwarmen…
Halverwege de dag trakteerden de trainers iedereen op een welverdiende warme chocomelk. Een kort moment van rust en gezelligheid — even opwarmen, lachen, en dan weer vol energie het veld op.
Teamspirit bij Sikopi 1
Ook Sikopi 1 liet zich niet kennen. Ze wonnen met 3–0 van ASKC 1 dankzij doelpunten van Brianni, Brianna en Noah, en trokken dat goede gevoel door tegen ATBS (4–2 winst) met onder meer Lucas M en Brianna als afmakers.
Zelfs toen de wind aanwakkerde, bleef het samenspel sterk: tegen HMKC werd na een achterstand nog omgebogen naar een 2–1 overwinning, met Lexie en Noah in een glansrol.
Slot in stijl
De laatste match tegen ASKC werd een feestje: 5–1 winst met doelpunten van Luca, Lucas, Brianna en Jana. Een knappe afsluiter van een gure, maar o zo mooie dag.
Als afsluiter had HMKC een hotdog voorzien voor alle kindjes, wat enorm werd gesmaakt! Kortom een grillige maar ook gezellige herfstafsluiter van een mooie veld voorronde. Nu op naar de zaal!
Magda M.











