Het was weer van dat,
Sikopi 1 - Temse 1
(Lukas, Joëlle, Noah, Wasim)
Het zijn onze Sikopi Tigers die een gezwinde start nemen. Vanaf de eerste seconde staat Temse onder druk en dat maakt indruk.
Het is een mooie onderschepping van Lukas die de eerste aanval inzet. Een strakke pass naar Noah. Die passt weer naar Lukas, maar die staat gedekt. Dan maar terug naar Noah en die scoort de prachtige 1-0. Joëlle en Wasim hebben de verdediging van Temse heel wat zand in de ogen gestrooid met schijnbewegingen en aanvallen.
Het is nog een onderschepping van Lukas die de druk weer opvoert. Pass naar Noah en terug naar Lukas die het mooi afmaakt. 2-0.
Een ferme start tegen een toch wel taai Temse.
Joëlle staat goed opgesteld en is de spil op het midden. Ze kan de jongens sterk aanspelen. Wasim gaat voor elke bal en staat op de juiste plaats.
Noah met 3-0 na sterk verdedigen en goed passen van Wasim en Lukas.
Lukas is de man van de rebounds, ze zijn niet op twee handen te tellen in de eerste helft.
Temse blijft scherp en onderschept zelf ook nog wel eens een bal, waardoor er weinig gescoord wordt.
2e helft
Lange pass van Lukas naar Noah. Die mist niet voor de 4-0.
Temse kan Sikopi niet echt moeilijk maken, maar ze blijven de aanval zoeken.
De pass van Noah die bijna over het hele veld gaat, komt perfect bij Lukas en die legt de bal in het mandje: 5-0.
Noah pakt de rebound op de aanval van Temse en speelt een prachtige pass naar Joëlle, die Lukas kan aanspelen en de 6-0 staat op het bord.
De rebound op de aanval van Temse is voor Lukas. Een verre pass naar Noah en die scoort. Het is nu al 7-0.
Lukas ontfutselt nog een bal onder de korf en legt cool af. 8-0. Dit is ook de eindstand en die is verdiend.
Heel goed samengespeeld, dikke proficiat allemaal!
Sikopi 2 - Voorwaarts 1
(Lexie, Jana, Brianna en Luca)
De wedstrijd niet kunnen zien, maar een mooie eindstand van 2-0 en een nieuwe overwinning van Sikopi.
Sikopi 1 - Temse 2
(Lis, Luca, Jana, Wasim)
Het is ook in deze wedstrijd dat Sikopi zijn start niet mist. Direct druk op Temse. Na heel wat pogingen die net doel missen, wordt een rebound gepakt door Luca. Die speelt een mooie pass naar Jana. Jana ziet haar kans schoon en legt de bal in de mand. 1-0. Een poging van Temse kaatst van de korf en die is voor Luca. Die ziet Lis vrijstaan. Lis speelt de bal naar Wasim, maar die heeft een sterke verdediger voor zijn neus. Dan maar terug naar Lis en die maakt het koelbloedig af. 2-0.
2e helft
Brianna komt erin voor Jana en Lexie voor Wasim.
Lis scoort nog eens en dat na een mooie pass van Brianna: 3-0.
Lexie kan Lis snel aanspelen na een rebound van Luca. Lis is koelbloedig en maakt de 4-0. Man, man, die Lis is in vorm.
Temse komt met een sterke aanval en die resulteert in een 4-1. Maar Sikopi pakt de draad weer snel op en Lexie kan de 5-1 scoren na supermooi samenspel.
De laatste sterke aanval is van Sikopi. Het is Lis met een lange pass naar Lexie.
Aanleggen en scoren! 6-1.
Goed gedaan allemaal.
Sikopi 1 - Voorwaarts
(Luca, Otto, Liv en Tasnim)
Het lijkt het nieuwe spel van Sikopi wel: direct in de aanval vanaf het fluitsignaal. Waar vorig jaar nogal eens werd afgewacht, doen we dat nu dus niet meer. Mooi om te zien.
Luca pakt een rebound van een schot van Otto dat van de korf botst en opent de score. 1-0.
De bal gaat mooi rond en er wordt voor elkaar gespeeld. Een lange pass van Luca naar Otto en die ziet Liv vrijstaan. Liv mist niet: 2-0.
Mooie onderschepping van Liv en die passt naar Otto.
Niks in de weg: 3-0.
Een kleine regenbui probeert roet in het eten te gooien, maar dat kunnen we niet laten gebeuren.
2e helft
(Brianna, Lukas, Jana en Liv)
Lukas is nog warm van zijn invalbeurt bij de U11 en Luca wisselt hem af.
Voorwaarts start in de 2e helft sterk en Sikopi heeft moeite.
Jana zorgt voor de juiste ondersteuning en Lukas maakt mooi af met een inloper. 4-0 en dat blijft ook de eindstand.
Weer een sterke partij van Sikopi.
Sikopi 3 - Temse 2
(Liv, Wasim, Jana en Noah)
Vanaf de start zet Temse direct druk en is het voor Sikopi lastig in het spel te komen.
Temse met een sterke aanval: 0-1.
Sikopi doet wat ze kan, maar kan niet voorkomen dat Temse op 0-2 komt. Sikopi komt precies niet goed in haar spel.
2e helft
Lukas vangt de rebound van Wasim en laat het niet liggen. Hij kan de aansluiting op het bord zetten: 1-2. De aanvallen van Sikopi willen maar niet lukken. Schoten zijn niet helemaal zuiver en de passes komen maar mondjesmaat aan bij de juiste man of vrouw.
Maar Temse komt nog aan het einde met een sterke uitbraak: 1-3.
En dit wordt de eindstand.
Laatste match: Sikopi 3 - Minerva
(Otto, Lis, Joëlle en Noah)
Het gaat goed gelijk op. Maar een pass van Otto naar Noah en die kan van ver scoren. 1-0.
Minerva kan ook met een mooi schot scoren: 1-1.
De kleine gaatjes in de verdediging zorgen dat Minerva nog eens kan scoren: 1-2.
Tasnim en Luka komen erin voor Lis en Otto.
Het spel gaat heen en weer, maar er wordt niet zo heel vlot gescoord. Lukas weet de ban te breken en zet de 2-2 op de teller. En een goeie onderschepping van Luca met de daaropvolgende pass naar Joëlle, die ziet Noah goed vrijgespeeld staan, en Noah twijfelt niet en mist ook niet: 3-2.
Minerva komt nog heel verrassend uit de hoek en in een onbewaakt moment staat er ineens de 3-3 op het bord, wat tevens de eindstand is.
Heel goed gespeeld en de kop niet laten hangen. Proficiat.
Onder de noemer van STRAFFE KRANTENKOPPEN
U9 moet de U11 aanvullen.
De invalbeurten van Maxim, Lukas, Lois en Luca bij de U11 zijn niet onopgemerkt voorbijgegaan. Ze hebben alle vier een hele sterke beurt gemaakt. De toekomst voor Sikopi ziet er goed uit.
Alle spelers van de U9 maar ook de U11: DIKKE PROFICIAT.
Jullie hebben weer laten zien wat er met samenspel en strijden voor elkaar allemaal mogelijk is. Supergoed gedaan.
Voor nu wil ik alle aanwezigen weer hartelijk bedanken voor het machtige supporteren en ondersteunen van onze kroost, en speciaal de trainers en begeleiders een extra pluim geven voor jullie collectieve prestaties.
Op naar het volgende toernooi op Minerva!
--
Met warme groeten,
Rob van de Velde













